>Poslední dny v Thajsku

>

Už jsme doma týden, ale abych to naše cestování nějak uzavřel, napíšu vám co jsme dělali poslední dny v Thajsku. Marťa si moc přála šnorchlovat a tak se vydáváme na Ko Pangan. Ostrov proslavený Full Moon party, kterou my naštěstí míjíme, ale i přesto jsme si hluku užili až dost protože se ubytováváme v Hat Rin, bungalovu s překrásným výhledem na pláž, ale jak později zjišťujeme tak také s vynikající akustikou. A tak slyšíme hudbu s mega ohromných beden co mají místní kluby venku tak, jako by jsme měli bungalov přímo před dveřmi. Výsledkem je že se po dvě noci nevyspíme a třetí noc si platíme další ubytování mimo centrum dění. Ani nešnorchlujem a tak nám náladu spravuje jen výlet na potuněném skůtru po ostrově. Nacházíme na západním pobřeží nádhernou a klidnou pláž, kam se určitě vzdáme příště. Odjíždíme tedy směr Bangkok kde se potkáváme s Ráďou a procházíme hlavní chrámový komplex a jdeme se podívat i na obrovského zlatého ležícího budhu. Navštěvujeme taky proslavený sobotní market a v neděli večer se vydáváme na letiště vzhledem k tomu, že odlétáme v pondělí brzo ráno. Celé to proběhlo bez problémů, let klidný a tak už nám zbývá jen ve Vídni sednout na autobus do Brna a po menším nedorozumění v Brně, jedeme i busem do Prahy, kde na nás už čeká odvoz v podobě rodičů od Marťi. A je to po roce dorážíme zase do Liberce, plní zážitků a dojmů z cestování. Chudší, ale spokojení a to je hlavní.

Výhled z bungalovu na Hat Rin

P8303623

Stánky s alkoholem podávaným v plastovém kyblíčkuP8313628

tuningP8303610

V Bangkoku…

P9063885

P9043801

P9043824

Nic kromě pár otázek o thajsku neproběhlo.P9043828

Tak tady by jste si nechtěli smočit ani palec u nohy.

P9053844

2 komentáře u „>Poslední dny v Thajsku

  1. zMatka

    >Díky za krásné vyprávění a fotky (snad mohu hovořit za všechny anonymní i neanonymní čtenáře). Ať se hladce začleníte do "normálního" života zde a moc se vám nestýská po plážích, horách, jeskyních, stlaní postelí na kšeft ani sběru kiwi.
    Pro ostatní: ptakopyska mi nakonec opravdu přivezli :-)

  2. Anonymous

    >Well I acquiesce in but I contemplate the post should have more info then it has.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>